Oryginalne wycieraczki Toyoty

Widoczność to bezpieczeństwo

Wycieraczki Toyoty z wymianą

Sprawna praca wycieraczek jest niezbędna, by zapewnić odpowiednią widoczność. Tylko dobrej jakości wycieraczki zapewnią pracę bez smug, pozwalając na odpowiednio szybkie dostrzeżenie ewentualnej niebezpiecznej sytuacji na drodze. Dlatego wycieraczki mają wpływ na bezpieczeństwo jazdy.

Umów się na serwis

W okresie zimowym warunki pracy wycieraczek były trudne – nie brakowało zanieczyszczeń na szybie, a do tego guma często przymarzała do szyby. Częste odrywanie piór od lodu i zmrożonego śniegu mogło uszkodzić pióra, dlatego po zimie należy zwrócić uwagę na stan wycieraczek. Na wiosnę często pojawiają się nagłe opady. W takich warunkach atmosferycznych wycieraczki muszą pracować szczególnie wydajnie, w przeciwnym wypadku jazda samochodem stanie się skrajnie niebezpieczna lub wręcz niemożliwa. Warto zwrócić uwagę na ten aspekt i w trosce o bezpieczeństwo jazdy regularnie kontrolować stan wycieraczek, a w razie potrzeby je wymienić.

Umów się na serwis

Letni płyn do spryskiwaczy Toyoty

Oryginalny płyn do spryskiwaczy Toyoty nie uszkodzi elementów z gumy, tworzywa sztucznego i metalu w samochodzie. Co ważne, płyn został przetestowany zgodnie z surowymi standardami firmy DEKRA*. Z letnim płynem do spryskiwaczy Toyoty wycieraczki w Twojej Toyocie skutecznie oczyszczą szybę. Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie.

Poproś Dilera Toyoty o Oryginalny Letni Płyn do spryskiwaczy Ready Mix w 3-litrowym opakowaniu.

Umów się na serwis

* Organizacja działająca na rzecz bezpieczeństwa na drodze w branży Automotive. Jej działania obejmują m.in.: certyfikowanie, rzeczoznawstwo, badania i testy, audyty, szkolenia i wsparcie eksperckie.